Bizim Hikayemiz

Merhaba!

İsmim Berfu.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema Mezunuyum.

Uzun yıllardır gerek mesleğimden, gerekse bana iyi geldiğini düşündüğümden dolayı aktif olarak fotoğraf çekimi yapıyorum.

Leylek Photography kurucu üyelerinden bir tanesiyim.

Sunduğumuz Fotoğrafçılık hizmetinin yanında, fotoğraflarınızın en güzel hale gelmesini ve yenidoğanlarınızın çekim sırasında konsepte uygun poz vermelerine yardımcı oluyorum :)

Farklı bir çok alanda iş tecrübem oldu. Bazen reklam ajansları, bazen bir televizyon kanalı bazen ise bir hastanenin kurumsal iletişim departmanında edindiğim iş tecrübelerimi bugün burada sizlerle paylaşıyorum.

Acıbadem Fulya Hastanesi'nde çalıştığım dönem 'Doğuma Hazırlık' Programlarıyla gebelik süreci, doğum ve sonrası insan psikolojileri hakkında bilgi edindiğim bir dönem oldu.

Şimdi ise benzer olarak bazen gebelik sürecinizde bazen ise doğum sonrası geçirmekte olduğunuz dönemlerde sizi anlamaya çalışıyor ve elimden geldiğince isteklerinize karşılık bulmaya çalışıyorum..

Üniversite Lisans belgem doğumhane'de talep edilen sertifika yerine kullandığım çok önemli bir avantajım.

Kendi mesleğime ait bir is yürütebiliyor olmanın gururunu ise bu sayede çok kez yaşayabiliyorum. 

Bebeklerimi seviyorum. Sizlerin yeni bir hayata adım attığınız dönemlerde hikayelerinizi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Hamile, Doğum, Yenidoğan ve 1 yaş çekimleri gerçekleştirdiğimiz bünyemizde değerli anlarınızı ileriye taşımak ve zaman geçtikte bu anların geçip gittiğine şahit olmak, her gün büyüyen bebeklerimizi görmek beni hatta bizi çok duygulandırıyor.

 

Her yeni günde öğrendiğimiz bir çok şeyi günlük hayatımıza, işimize taşıyor ve sizlere tüm samimiyetimizle yaklaşıyoruz. 

Sizleri de beraber yeni hikayelere imza atmak için bekliyoruz.

O zamana kadar sağlıcakla kalmanız dileği ile,

Çok Sevgiler...

Berfu. 

Merhabalar ben Barış.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema mezunuyum.

İş hayatına okul döneminde başlayarak erken bir giriş yaptım. Reklam ve sinema sektörlerinde edindiğim tecrübeler ve dışarıdan aldığım eğitimler, sizlere sunduğumuz hizmetin en iyi kalitede çıkmasına vesile oluyor.

2013 yılında freelance olarak başladığım prodüktör asistanlığı ve sonrasında Reklam ve Sinema Prodüksiyon şirketi olan Jaguar Projects'te de aynı şekilde devam etti. 

2015 Yılında Yönetmen yardıcılığı pozisyonunda Kala Film'e geçiş yaptım.

Drone Operatörlüğü ve Hava Çekimi Görüntü Yönetmenliğine geçiş sürecim Skypro hava Çekimi şirketinin teklifi ile gerçekleşti. 1 yıl süresince deneyimlediklerim sonucunda bu şirketten de ayrılarak halen aktif olarak Reklam ve Sinema sektörüne hava çekimi(drone) hizmeti verdiğim ''Mayday Projects" isimli kendi şirketimi kurdum.  

 Berfu ile birlikte kurucu üyeliğini üstlendiğimiz Leylek Photography şirketimizde ise aktif olarak; fotoğraf ve video çekimi, video kurgulama ve montajlama, videoda ışık kullanımı ve dış mekan çekimlerinde Drone operatörlüğü yapıyorum. 

Dış mekan ve yenidoğan çekimlerine birlikte katılıyor,

 Doğumlarda ise doğum filmi istenmesi halinde doğum öncesi ve sonrası anlara aileyle beraber şahitlik ediyor, yaşanılan en özel ve duygusal anları kadrajıma farklı bir gözle yansıtıyorum. Baştan sona güzel bir hikayeyle ele aldığım yeni hayatlara değerli bir armağan sunuyorum.

Sizlerin de hikayelerinize farklı bir göz olabilmem dileğiyle,

Sevgiyle Kalın!

Barış.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon